Informácie o nás:

Country šmikna je miesto, kde sa môžu tešiť, smútiť všetci tí, ktorí majú radi country. Klub sa nachádza v obci Šuňava, ktorá je známa ako organizátor úspešného festivalu COUNTRY WEEEKEND ŠUŇAVA. V priebehu celého roka, sedem dní v týždni sa môžete vnoriť do atmosféry svojho životného štýlu.

Živé hudobné vystúpenia nie sú zriedkavosťou, o čom svedčia aj pravidelné koncertné vystúpenia domácej dievčenskej kapely DRUHÉ JA,  ďalej :  www.druheja.webnode.sk a stretnutie so známimi zákazníkmi - hudobníkmi je tak bežné ako pre barana rohy.

Country šmikna nie je typickou reštauráciou, v ponuke nájdete zemiakové pirohy s množstvom škvarenej domácej slaniny, zemiakové placky či cesnakové langoše. Častou súčasťou ponuky sú rôzne polievky ako napr.: držková, fazuľová, cesnaková, hlivová a iné možno netradične pripravené.

V prípade objednávky sa šmikna zmení na narodeninový či krstinový saloon. Na stoloch sa začnú beztresne váľať v pive pečené kolená, varené údené kolená v kapuste, domáce klobásy a prerastaná slanina sa špikuje na uštipačnom chrene za veľkej podpory kvasnej zeleniny a barních rohov.

Pre znalcov dobrého piva je pripravený čapovaný Pilsner Urqel, ktorý v našom regióne nepochopiteľne ustupuje nekvalitným ale cenovo mimoradne výhodným / pre koho? / rôznym žltým mokom.

Na Vašu návštevu sa tešia Marta a Palo Capovi.